Swoją przygodę z fotografią rozpoczęłam wiele lat temu, gdy poznałam mojego męża. Szybko zaraziłam się jego miłością do fotografii, co odmieniło całe moje życie. Gdy kupiłam swoją pierwszą lustrzankę, każdego dnia pragnęłam zatrzymywać na zdjęciach wszystkie piękne chwile i niesamowite miejsca. Fotografia stała się ważną częścią mojego życia. Zrozumiałam, że właśnie tym chcę się zajmować, codziennie uwieczniać najważniejsze momenty w życiu innych ludzi. 

Staram się, aby moje sesje fotograficzne były wyjątkowe i niepowtarzalne. W każdą sesję wkładam najwyższy poziom zaangażowania. Nie robię niczego w pośpiechu, ponieważ zadowolenie klienta ma dla mnie największe znaczenie. Bardzo lubię dzieci, współpraca z nimi sprawia, że moja praca jest wyjątkowa i niezwykle ciekawa.

Studio fotograficzne we Włocławku

Moje domowe studio fotograficzne znajduje się we Włocławku. Studio wyposażone jest w najwyższej klasy lampy światła błyskowego m.in. Bowens Gemini GM500PRO, lampy światła ciągłego m.in. Quadralite VideoLED 1000 oraz dodatkowe, mniejsze źródła światła m.in. lampy Nikon Speedlight SB-900.

Do fotografowania używam jedynie profesjonalnych lustrzanek firmy Nikon m.in. D810, najnowszej serii Z oraz zestawu najwyższej klasy obiektywów. Dodając do tego moje umiejętności i zamiłowanie do fotografii mam pewność, że moi klienci zawsze otrzymują usługi najwyższej jakości.

W studio znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, tła fotograficzne, szeroki wybór tkanin i ubranek dla dzieci. Ważnym elementem jest profesjonalna pufa, używana tylko do fotografii noworodków. Do dyspozycji moich klientów jest również wygodna sofa, z której obserwować można przebieg sesji oraz kawa i herbata bez ograniczeń.

Dzięki temu, że na studio przeznaczyłam część swojego mieszkania, jestem w stanie ograniczyć koszty i zaoferować moim klientom niższe ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Dodatkowo oferuję więcej czasu, pełną dyskrecję i atmosferę intymności, która jest tak ważna, jeśli zależy nam na osiągnięciu zakładanych rezultatów, czyli oryginalnych, najwyższej jakości zdjęć pełnych emocji.

Zapraszam do kontaktu w celu zarezerwowania dogodnego dla Państwa terminu sesji. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb moich klientów.