Sesje noworodkowe i niemowlęce Włocławek

Sesja noworodkowa w studio
Sesja noworodkowa w studio
Fotograf Włocławek
Sesje noworodkowe we Włocławku
Sesje w studio Włocławek
Sesja noworodkowa Włocławek
Sesja niemowlęca Włocławek
Sesja niemowlęca
Sesja niemowlęca
Sesja niemowlęca w studio
Noworodkowa sesja zdjęciowa
Sesja noworodkowa we Włocławku
Noworodkowa sesja zdjęciowa w studio
Noworodkowa sesja w studio
Niemowlęca sesja zdjęciowa
Sesja noworodkowa
Sesja noworodkowa
Sesja niemowlęca w studio we Włocławku
Sesja noworodkowa w studio
Sesja noworodkowa Włocławek

Sesje noworodkowe Włocławek

 

Noworodkowe sesje zdjęciowe to odrębna i bardzo kreatywna dziedzina fotografii, która wymaga od fotografa odpowiednich umiejętności, twórczego myślenia i cierpliwości. Fotografia noworodkowa od zawsze mnie fascynowała. Podczas sesji wkładam całe serce, aby uwiecznić na zdjęciach nowe życie, które jest największym szczęściem dla swoich rodziców. Staram się, aby wszystkie fotografie były wyjątkowe i oryginalne, dzięki temu w przyszłości dorosłe już dzieci będą miały piękną pamiątkę z pierwszych dni swojego życia.

Sesje noworodkowe najlepiej przeprowadzić w pierwszych dwóch tygodniach życia, jest to optymalny czas, w którym dzieci są spokojne, większość czasu śpią i bardzo dobrze współpracują. Starsze noworodki częściej wybudzają się ze snu i są bardziej ruchliwe. Wtedy sesja może się wydłużyć i znacznie trudniej będzie osiągnąć zamierzony przez fotografa lub rodziców efekt. Warto zwrócić uwagę na ten istotny fakt planując tego typu sesję. Zachęcam przyszłe mamy do rezerwowania terminu sesji zdjęciowej jeszcze w dziewiątym miesiącu ciąży. W przypadku jakichkolwiek zmian z terminem przyjścia dziecka na świat możemy przesunąć sesję noworodkową.

Moje studio we Włocławku wyposażone jest w odpowiednie i niezbędne akcesoria do przeprowadzenia sesji noworodkowej. Posiadam profesjonalną pufę fotograficzną wraz z poduszką pozycjonującą, bez których nie wyobrażam sobie przebiegu takiej sesji. Ponadto w asortymencie posiadam szeroki wybór tkanin, które wspaniale uzupełniają tło wykonywanych fotografii. Do sesji noworodkowej używam tylko wysokiej jakości materiałów, które są zawsze odpowiednio przygotowane, wyprane w delikatnych, naturalnych i bezpiecznych dla dzieci środkach. W studio panuje odpowiednia temperatura od 26 do 29°C tak, aby noworodek odczuwał komfort termiczny. Podczas sesji noworodkowej używam płynu dezynfekującego do rąk, z uwagi na utrzymywanie odpowiedniej czystości w kontakcie z dzieckiem i akcesoriami, których używam. W wyposażeniu mojego studia we Włocławku znajduje się również wiele innych ciekawych przedmiotów, m.in. bardzo ładne drewniane donice oraz ręcznie robione łóżeczko z brzozy, które stanowią bazę do oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju zdjęć.

Sesje niemowlęce Włocławek

 

Fotografia niemowlęca przypomina fotografię noworodkową. Różnica jest taka, że kilkumiesięczne dzieci znacznie mniej śpią oraz dużo bardziej się poruszają. Nie są to jednak powody, które uniemożliwiłyby wykonanie ciekawych i oryginalnych zdjęć. Wypoczęte maluszki często bardzo dobrze współpracują i efekty sesji pozytywnie zaskakują rodziców.

Fotografia noworodkowa i niemowlęca pozwalają uchwycić i zachować bardzo ulotne chwile w życiu każdego dziecka. Okres niemowlęcy szybko mija, dzieci w tym czasie bardzo się zmieniają. Sesja niemowlęca we Włocławku przebiega w miłej, domowej atmosferze, gdzie zawsze przygotowane są ciekawe stylizacje i różne akcesoria.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, która znajduje się poniżej, pozwoli to Państwu wybrać odpowiedni zestaw dla siebie i zarezerwować termin sesji noworodkowej lub niemowlęcej. Sesja zdjęciowa będzie piękną pamiątką zarówno dla rodziców, rodziny, jak i maluszka. Nigdy nie jest za późno na wykonanie ciekawych i jedynych w swoim rodzaju fotografii, które nawet po wielu latach nie tracą swojej wartości i blasku.

Niemowlęca sesja w studio
Niemowlęca sesja w studio
Sesja noworodkowa
Sesja noworodkowa studio
Noworodkowa sesja
Niemowlęca sesja zdjęciowa