Pierwsza Komunia Święta

Zdjęcia, które wykonam w dniu Pierwszej Komunii Świętej będą najcenniejszą pamiątką z tego niezwykłego dnia.

Każdy, kto ceni dobrą fotografię i zdaje sobie sprawę z jej ponadczasowej wartości, powinien rozważyć skorzystanie z usług fotografa podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Pozwoli to zachować najważniejsze momenty i ulotne chwile w postaci ciekawych ujęć i cieszyć się nimi przez całe życie.

    Sesja komunijna w plenerze – 490 zł

 

Przy sprzyjającej pogodzie zdecydowanie polecam naturalną sesję plenerową, która świetnie sprawdza się w przypadku zdjęć komunijnych. Zawsze staram się wybierać najodpowiedniejsze i najbliższe miejsce dla danej uroczystości. Oczywiście Państwo również mogą dokonać wyboru lokalizacji sesji zdjęciowej. W przypadku tej oferty spotykam się z Państwem w umówionym miejscu, gdzie w ciągu około 1 godziny wykonuję zdjęcia dziecka oraz dziecka wraz z rodzicami, rodzicami chrzestnymi, rodzeństwem i dziadkami.

Maksymalnie po upływie 7 dni po zakończeniu sesji otrzymujecie Państwo płytę DVD zawierającą 20 poddanych autorskiej obróbce zdjęć w pełnej rozdzielczości, umożliwiających wykonanie odbitek nawet w bardzo dużym formacie.

Dodatkowo w cenie sesji wykonam dla Państwa 10 odbitek w rozmiarze 21×15 cm lub 5 odbitek w formacie A4. Komunijne sesje plenerowe wykonuję w dniu Pierwszej Komunii Świętej lub w innym dogodnym dla Państwa terminie.

 

Reportaż komunijny i mini sesja przed kościołem – 890 zł

 

Wybierając ten pakiet, otrzymają Państwo pełen reportaż z Pierwszej Komunii Świętej oraz wspólne zdjęcia przed kościołem, m.in. z rodzicami, dziadkami, rodzicami chrzestnymi i rodzeństwem. W przypadku niesprzyjającej pogody na sesję plenerową umawiamy się innego dnia.

Maksymalnie po upływie 10 dni otrzymają Państwo płytę DVD zawierającą min. 50 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce.

W cenie pakietu otrzymają Państwo także możliwość wyboru 20 zdjęć, które zostaną dla państwa wydrukowane w formacie 21×15 cm lub 10 odbitek w formacie A4. Na życzenie klienta samodzielnie dokonuję wyboru najciekawszych ujęć.

 

Pełen zakres zawierający reportaż komunijny, sesję plenerową i reportaż z przyjęcia – 1490 zł

 

Ten pakiet przeznaczony jest dla osób, które chciałyby upamiętnić cały dzień. Wówczas zaczynamy fotografować przygotowania w domu. Następnie udajemy się do kościoła, gdzie wykonamy wspólne zdjęcia. Możemy je również wykonać po wyjściu z kościoła. Następnie upamiętnimy najważniejsze momenty uroczystej mszy świętej. W tym niezwykle ważnym dniu wykonamy również zdjęcia w plenerze i na przyjęciu rodzinnym. Istnieje możliwość wykonania sesji plenerowej również w innym dniu.

Istnieje możliwość wykonania większej ilości odbitek w dowolnym pakiecie i formacie oraz zamówienia foto książki lub albumów.

W przypadku lokalizacji oddalonych powyżej 30km od Włocławka doliczany jest koszt dojazdu – 1 złoty za kilometr.

Toruń – Włocławek – Płock – Kutno – Ciechocinek – …