W pewnym momencie swojego życia postanowiłam zawodowo zająć się tym, co sprawia mi największą radość i satysfakcję. Jest to malarstwo i fotografia. Chciałabym nieustannie przebywać w świecie swoich największych pasji, gdzie praca staje się czystą przyjemnością. 

     Każdego dnia myślę o tworzeniu, dlatego chciałabym wyrażać siebie w sztuce i dzielić się tym z innymi. Uśmiech na twarzy osoby, która nabywa mój obraz sprawia, że jestem szczęśliwszym człowiekiem – spełnionym, dumnym i wdzięcznym za to, że coś pięknego mogło powstać dzięki mnie.

     Dziękuję za to, że trafiłeś do mojego świata, że jesteś jego częścią. Zapraszam Cię do obejrzenia moich najnowszych, pełnych pasji dzieł, które sprawią, że wnętrza pomieszczeń ożyją. Niesamowita aura wokół kolorów poprawi Wam nastrój i stworzy magiczny klimat.

Kilka słów o mojej twórczości 

 

     Zapraszam do świata malarstwa abstrakcyjnego. Stworzone przeze mnie obrazy są niepowtarzalne, ponieważ powstawały w efekcie mojej nieograniczonej wyobraźni i kreatywności, przy zastosowaniu szerokiego wachlarza technik, narzędzi i produktów w celu uzyskania określonego efektu końcowego.

     Moje obrazy są odzwierciedleniem uczuć i emocji pochodzących z głębi serca człowieka szczęśliwego i pozytywnie nastawionego do życia. Dzięki temu stwarzają w domu dobrą aurę, sprawiają, że każde wnętrze nabiera ponadczasowego charakteru oraz nadają wyjątkowy klimat każdemu pomieszczeniu.

     Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją wirtualną galerią sztuki współczesnej oraz do wyboru obrazu, który będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza. Moje prace cechują się najwyższą jakością wykonania i trwałością, dzięki czemu będą cieszyć przez bardzo długi czas.

Obraz na zamówienie 

 

     Jeśli podoba Ci się obraz, który jest już niedostępny, z przyjemnością wykonam dla Ciebie nowe dzieło według Twoich sugestii i propozycji. Mogę dostosować wielkość obrazu i kolorystykę do Twoich potrzeb i upodobań. Skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły i złożyć zamówienie.

Jeśli któryś z moich obrazów sprawi, że Twoje wnętrze uzyska wyjątkowy klimat, zapraszam do kontaktu w celu złożenia zamówienia. Każdy obraz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Zapraszam do kontaktu ↓

15 + 7 =

Jak kupić obraz?

Skontaktuj się ze mną w celu złożenia zamówienia

Dokonaj płatności

Twój obraz będzie profesjonalnie przygotowywany do wysyłki, aby dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie. Możliwy jest także odbiór osobisty

Kontakt:

tel. 729 976 697

e-mail: info@agatanarowska.pl